Lihtne ja turvaline raviprotsess

Raviplaan

Raviplaani koostamiseks tehakse patsiendi hammastest jäljend ja pildid ning edastatakse need laborile. Umbes kuu aja pärast esitletakse patsiendile valminud raviplaani ning eeldatavat lõpptulemust 3D piltide ja videoanimatsiooni abil. Kapede tellimus antakse sisse pärast seda, kui patsient raviplaani kinnitanud ja esimese osamakse teinud.

Ravi käik

Kaped jõuavad kliinikusse umbes 30 päeva pärast tellimuse vormistamist. Ravi alustamiseks paigaldatakse hammastele väikesed hamba värvi kinnitused. Need aitavad kapedel hambaid soovitud suunas liigutada. Samal visiidil antakse patsiendile kõik tema raviplaanis ettenähtud kaped ja skänner ravi monitoorimiseks.

Kodune skänner esindab uusimat tehnoloogiat hambaravis – tehissintellekti ja kliiniku koostöös jälgitakse Lumiliner ravi kulgemist reaalajas. Tänu skaneerimise tehnoloogiale jäävad ära kontrollvisiidid kliinikusse. See muudab protsessi patsiendi jaoks lihtsaks, mugavaks ja kuluefektiivseks.

Viimane visiit ja retentsioon

Kui hambad on soovitud asendi saavutanud, on aeg viimaseks visiidiks. Lõpptulemusest tehakse pildid ning lepitakse kokku lõplik retentsioon, mis väldib hammaste algasendisse tagasi vajumist. Tulemuse säilitamiseks sobib öösiti kantav retentsioonikape või hammaste tagaküljele kleebitav traat.

Võlu oma naeratusega!

Läbi virtuaalne konsultatsioon või jäta meile oma kontaktandmed, et saaksime Sulle konsultatsiooniks aja broneerida.